Online posjetioci

Trenutno aktivnih Gostiju: 92 

Evidencija posjeta

DanasDanas4
JučerJučer104
Ove sedmiceOve sedmice639
Ovog mjesecaOvog mjeseca2070
UkupnoUkupno414801

Posjete od 26.03.2009. god.

Jezik

English Arabic Croatian French German Italian Turkish
Raspored autobusa za kolektivnu dženazu u Memorijalnom centru G. Kalesija PDF Ispis E-mail
Utorak, 21 Maj 2013 19:28

dzenaza-zvormik

Obavještavmo vas o rasporedu autobusa za kolektivnu dženazu žrtvama zločina nad Bošnjacima Zvornika koja će biti obavljena u subotu 01.06.2013.godine na Memorijalnom centru u G. Kalesiji.


Drinjača – Divič – Orahovac -Gornja Kalesija;   polazak: 10.00 sati
Kamenica – G. Kalesija ; polazak: 10:00 sati
Kula Grad – Zvornik – Orahovac -G. Kalesija; polazak: 10 sati
Križevići – G. Kalesija; polazak: 10:00 sati
Grbavci – G. Kalesija; polazak: 10:00 sati
Jusići – G. Kalesija; polazak 10:00 sati
Kozluk – Tršić – G. Kalesija; polazak: 10:00 sati
Šetići – Karakaj -G. Kalesija; polazak: 9:00 sati iz Bijelog Potoka
Đulići – Karakaj -G. Kalesija; polazak: 9:00 sati iz Bijelog Potoka
Klisa – Karakaj - G. Kalesija; polazak: 9:00 sati iz Bijelog Potoka
Zaseok – Kraljevići -G. Kalesija; polazak: 10:00 sati
Vitinica – Sapna - G. Kalesija polazak 10:00 sati
Snagovo – G. Kalesija; polazak: 10:00 sati
Liplje – G. Kalesija, polazak: 10:00 sati
Glumina – G. Kalesija; polazak: 11:00 sati
Srebrenica-Bratunac – G. Kalesija; polazak: 9:00
Špionica - Mihatovići  – G. Kalesija; polazak: 10:00 sati
Živinice – G. Kalesija; polazak: 10:00 sati
Simin  Han – G. Kalesija; polazak: 11:00